• ۱۳۹۸ دوشنبه ۴ شهريور
  • اِلأِثنين ٢٤ ذو الحجه ١٤٤۰
  • Monday, August 26, 2019
کلیدواژه: 73249
تاریخ انتشار:۱۳۹۷ سه شنبه ۲ بهمن، ساعت 09:17
تاریخ بروزرسانی:۱۳۹۷/۱۱/۲
بیمارستان منطقه ای ولیعصر (عج) قائمشهر

شیوه نامه درخواست و پیشنهاد اجرای طرح های تحقیقاتی

با توجه به سیاست این بیمارستان در خصوص حمایت از طرح های تحقیقاتی در زمینه علوم پزشکی و همراستا با اولویت های پژوهشی این مرکز، این بیمارستان در سال 1398- 1397  از طرح های پژوهشی با رعایت شرایط زیر حمایت می کند:


1. کلیه کارکنان، پزشکان، کارشناسان، دانشجویان و اعضای هیأت علمی دانشگاه ها می توانند به عنوان مجری طرح تحقیقاتی نسبت به تدوین و ارسال پروپوزال طرح اقدام نمایند.

2. طرح تحقیقاتی پیشنهادی باید در حیطه های مرتبط با علوم پزشکی، سرویس های ارائه خدمات بهداشتی و درمانی، بیمه ای و پشتیبانی و در راستای اولویت های پژوهشی بیمارستان ولیعصر(عج) باشد. طرح هایی که در راستای برنامه های پژوهشی بیمارستان تدوین شده باشند دراولویت تصویب قرار دارند.


3. در رابطه با دانشجویان عزیز در همه مقاطع چه همکاران محترم و چه دانشجویان دانشگاه های مرتبط با بیمارستان، پروپوزال پیشنهادی باید ابتدا در مراکز پژوهشی مرتبط بررسی و تأیید شده باشد. صدورنامه تأیید طرح توسط دانشگاه مربوطه به منزله تأیید ضرورت، متدولوژی، امکان پذیری اجرا و نیز صلاحیت مجری برای اجرای طرح پیشنهادی است.

4. پس از تأیید طرح دردانشگاه، مجری مکلف است پروپوزال را از طریق  پست الکترونیک (valiasr_researchunit@yahoo.com) یا سامانه واحد پژوهش بیمارستان، به این مرکز ارسال نمایند. آدرس سامانه متعاقبا اعلام می گردد.


5. پروپوزال های وارد شده به سامانه توسط کمیته پژوهشی بیمارستان ولی عصر (عج) بررسی شده و در صورت تأیید کد تحقیقاتی/ کد اخلاق صادر می گردد.
6. واحد پژوهشی بیمارستان، در طول اجرای طرح با مجری و در صورت لزوم معاونت آموزشی دانشگاه مربوطه در ارتباط خواهد بود.

7. بدیهی است تصویب طرح های پژوهشی متناسب با ماهیت و اولویت مورد نظر بیمارستان خواهد بود. 


                                                                                               واحد پژوهش

آپارات سراسری - استان ها سروش سراسری - استانها
اظهار نظرات | 0
captcha