• ۱۳۹۸ دوشنبه ۴ شهريور
  • اِلأِثنين ٢٤ ذو الحجه ١٤٤۰
  • Monday, August 26, 2019
کلیدواژه: 47659
تاریخ انتشار:۱۳۹۶ دوشنبه ۱۳ شهريور، ساعت 12:22
تاریخ بروزرسانی:۱۳۹۶/۶/۱۳
این بخش در بلوک زایمان قرار دارد

بلوک زایمان یا زایشگاه در محیطی با ماما های کارشناسان کاربلد به همراه پزشکان متخصص قابل که در طول شبانه روز در همه ی روزهای هفته، حتی در تعطیلات رسمی در بیمارستان مقیم می باشند. بدین ترتیب امکان دسترسی به متخصصین زنان در چند دقیقه میسر می باشد.

فضای فیزیکی بلوک مناسب، بهداشتی و تمیز می باشد تختها راحت، سه شکن و برقی بوده که توسط پرده های مناسب از هم جدا می شوند لذا حریم خصوصی هر مادر محفوظ می ماند. از جمله فعالیت های این واحد، آموزش مادران باردار به روش فیزیولوژیک بوده که این کلاسها در سالن آموزش ماداران باردار در روزهای شنبه و دوشنبه هر هفته، از ساعت "8" صبح تا "13:30" در بخش های 1:30 ساعته با مدرسین مجرب و تغذیه رایگان برقرار می باشد.

همه ی ماما های بلوک، آموزش دیده و دارای تبحر برای انجام زایمان فیزیولوژیک می باشند.

در این مرکز جهت کاهش درد مادران از تنس(دستگاه کاهنده درد زایمان) با چسبهای رایگان- دستگاه بخور برای استشمام بوی خوش-آوا درمانی(پخش موزیک لایت) و بکارگیری از توپهای تولد که برای مادران بستری بسیار آرامش بخش است استفاده می شود.

مهمتر از همه اینکه در هنگام زایمان همسر زائو با حفظ حریم زایمان می تواند در کنار او باشد و به میل خود از وجود مامای همراه در اتاق لیبر بهره مند شوند.

آپارات سراسری - استان ها سروش سراسری - استانها
اظهار نظرات | 0
captcha