• ۱۳۹۸ يکشنبه ۳ شهريور
  • اِلأَحَّد ٢٣ ذو الحجه ١٤٤۰
  • Sunday, August 25, 2019
کلیدواژه: 47656
تاریخ انتشار:۱۳۹۶ دوشنبه ۱۳ شهريور، ساعت 12:25
تاریخ بروزرسانی:۱۳۹۶/۶/۱۲
با استفاده از مدرن ترین تجهیزات در کمترین زمان، بهترین شرایط را برای انجام موفقیت آمیز اعمال جراحی فراهم آوردیم

بخش اتاق عمل قلب باز بیمارستان منطقه ای ولیعصر(عج) در تاریخ 94/7/10 شروع به کار کرده است که شامل یک اتاق Induction Room و 3 اتاق عمل با تجهیزات و ابزار جراحی مدرن، متناسب برای انجام انواع اعمال جراحی قلب شامل عمل های بزرگ مانند: دایسکشن آئورت، بنتال، تعویض دریچه میترال و آئورت و تریکوسپید، عمل بای پس عروق کرونر و... می باشد.

تجهیزات این بخش شامل جدیدترین ابزار و وسایل جراحی، بروز ترین دستگاه پمپ قلبی – ریوی، بالون پمپ و همچنین بهترین تجهیزات بیهوشی شامل ماشین بیهوشی ، دستگاه سربرال اکسی متری، دستگاه ACT، ABG، دستگاه عمق سنج بیهوشی و... سبب شده است در کمترین زمان بهترین شرایط برای انجام موفقیت آمیز اعمال جراحی فراهم گردد.

اتاق عمل جراحی قلب باز با داشتنCSR  مجزا و مجهز به دستگاه ابزار شوی، بخار، پلاسما به همراه تجهیزات ضدعفونی کننده هوا، اشعه UVو استریل کننده هوا و سطوح با طراحی فیلتر مرکزی هوا رسان بیمارستان از جدیدترین نوع خود جهت کاهش ریسک عفونت، در حال فعالیت می باشد.

بیمارپس از جراحی قلب باز با دستگاههای مانیتورینگ و با مراقبت ویژه پرسنل پرستاری به بخش مراقبتهای ویژه قلب باز منتقل می گردد.

این بخش با داشتن دو فوق تخصص جراحی قلب باز و دو فلوشیپ بیهوشی قلب 24 ساعت آمادگی انواع اعمال جراحی اورژانس و الکتیو را دارا می باشد، همچنین پرسنل در سه گروه؛ اتاق عمل، بیهوشی و پرفیوژن با گذراندن دوره های آموزشی تخصصی در انجام اعمال مختلف قلب باز مشغول بکار می باشند.

آپارات سراسری - استان ها سروش سراسری - استانها
اظهار نظرات | 0
captcha