• ۱۳۹۸ پنج شنبه ۲۸ شهريور
  • اِلخَميس ١٩ محرم ١٤٤١
  • Thursday, September 19, 2019
کلیدواژه: 78528
تاریخ انتشار:۱۳۹۸ يکشنبه ۸ ارديبهشت، ساعت 17:02
تاریخ بروزرسانی:۱۳۹۸/۲/۸
توسط رئیس اداره روابط عمومی و امور فرهنگی مدیریت درمان تامین اجتماعی استان مازندران انجام شد

بازدید دوره ای از سایت بیمارستان منطقه ای ولیعصر(عج) قائمشهر

قمی: تشکیل پرونده الکترونیکی واحد روابط عمومی های بیمارستان ها و مراکز درمانی در دست اجر می باشد

به گزارش روابط عمومی بیمارستان ولیعصر قائمشهر،علی قمی اویلی، رئیس اداره روابط عمومی و امور فرهنگی مدیریت درمان تامین اجتماعی استان مازندران در بازدید از سایت بیمارستان ولیعصر(عج) قائمشهر از برنامه ریزی انجام شده جهت بازرسی از سایت ها خبر داد و افزود: طی مکاتبه ای که به دستور دکتر خورشیدی،مدیر درمان تامین اجتماعی استان مازندران با مراکز درمانی و بیمارستانی که از سوی مدیر کل روابط عمومی سازمان هم تاکیده شده است بروز رسانی سایت ها بیمارستانی، ویرایش اطلاعات مراکز بیمارستانی و درمانی، شماره تلفن ها، آدرس، عکس و ....در دستور کار این اداره قرار دارد.
 
قمی با بیان اینکه طرح تشکیل پرونده الکترونیکی واحد روابط عمومی های بیمارستان ها و مراکز درمانی در حال اجر می باشد عنوان کرد: مسئولین، رابطین و کارشناسان روابط عمومی فرم های الکترونیکی را به دقت تکمیل نمایند تا مجبو به دوباره کاری نشویم.
وی ادامه داد: برای مستندسازی اقدامات سازمان تامین اجتماعی در  بخش درمان مازندران فرم عملکرد ماهیانه طراحی شده است که تکمیل و ارسال آن از اقدامات روابط عمومی ها یک ضرورت می باشد.

قمی اویلی ادامه داد: به منظور بهره گیری از ظرفیت های بالقوه و تبدیل آن به استعدادهای بالفعل در جهت مشارکت دهی همکاران، طی مکاتبه ای از همکاران روابط عمومی خواسته شد تا فعالان هنری، علمی، اجتماعی، مسلط به زبان خارجی، عکاسی، تصویربرداری، سخنوری، مجری گری، نویسندگی و ... را به ما معرفی کنند تا از این ظرفیت ها استفاده گردد.


در خاتمه دکتر قمی که معاونت بخش تعاون اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی را در سالهای گذشته بر عهده داشت هفته کار گر را تبریک گفت

آپارات سراسری - استان ها سروش سراسری - استانها
اظهار نظرات | 0
captcha