• ۱۳۹۸ پنج شنبه ۲۸ شهريور
  • اِلخَميس ١٩ محرم ١٤٤١
  • Thursday, September 19, 2019
کلیدواژه: 77001
تاریخ انتشار:۱۳۹۸ چهارشنبه ۷ فروردين، ساعت 10:29
تاریخ بروزرسانی:۱۳۹۸/۱/۷
مدیر درمان تامین اجتماعی استان مازندران در دیدار نورزوی :

در سال جدید همکاران به سمت ایده پردازی سوق داده شوند

رئیس بیمارستان منطقه ای ولیعصر(عج) قائمشهر: از تمامی حمایت ها و نگاه مثبت مدیر درمان و همکاران ستادی به بیمارستان سپاسگزاریم

به گزارش روابط عمومی بیمارستان منطقه ای ولیعصر(عج) قائمشهر، ریاست، مدیران ارشد و میانی بیمارستان صبح روز سه شنبه، ششم فروردین به منظور تبریک سال نو در مدیریت درمان تامین اجتماعی استان مازندران با دکترخورشیدی دیدارکردند.
در این دیدار دکتر هاشم پور، رئیس بیمارستان ولیعصر(عج) قائمشهر ضمن تبریک سال نو و ارائه عملکرد سال 97  اظهار کرد: از تمامی حمایت ها و نگاه مثبت مدیر درمان و همکاران ستادی  به بیمارستان سپاسگزاریم سال گذشته به لحاظ شرایط اقتصادی جهت تهیه دارو و تجهیزات پزشکی سال سختی را پشت سر گذاشتیم.
رئیس بیمارستان ولیعصر ادامه داد: با توجه به تخصیص بودجه 133 میلیارد تومانی و تورم 176 درصدی در سال 1397 سعی کرده ایم با صرفه جویی و مصرف بهینه منابع، بدون وقفه در خدمت رسانی به بیماران، کمترین کسری بودجه را داشته باشیم.
دکتر هاشم پور با تشریح برنامه های سال 1398 در خصوص انگیزش کارکنان گفت: تمام تلاش به گونه ای بود که وقتی در پایان سال به گذشته نگاه می کنیم از عملکرد خود احساس رضایت داشته باشیم. 

پرستش نیا، معاون اداری – مالی مدیریت درمان تامین اجتماعی استان مازندران با تبریک سال نو در این دیدار نوروزی گفت: با توجه به اینکه بیش از یک سوم نیروها و اعتبارات استان مختص بیمارستان ولیعصر است لذا کار کردن در این مرکز افتخار بزرگی است که موجب کسب تجارب ارزنده می گردد بنابراین ما باید مصداق کارهایی باشیم که باعث پیشرفت می گردد.
دکتر نجفی، معاون درمان مدیریت درمان تامین اجتماعی استان مازندران ضمن تبریک سال نو عنوان کرد: جلوه هایی از عملکرد بیمارستان توسط ریاست بیمارستان گزارش شده است که نشان دهنده افزایش حجم کار وعملکرد می باشد بیمارستان دارای پتانسیل های زیادی است که انتظارات زیادی را می طلبد اما هنوز مشکلاتی وجود دارد که نیاز هست تیم مدیریتی باید انسجام بیشتری داشته باشد.

دکتر خورشیدی مدیر درمان تامین اجتماعی استان مازندران با تبریک سال نو به تمامی همکاران بیان کرد: دنیا بر اساس مشکلات و چالش هاست و تکامل انسان جهت حل مشکلات بر اساس فلسفه آفرینش است. در سال 1397 مشکلات زیادی در کشور وجود داشت و بیمارستان ولیعصر با حضور دکتر هاشم پور با تجربه 20 ساله مدیریتی و پرسنل پرتلاش عملکرد خوبی داشته است در نگاه کارشناسانه بیمارستان نیاز به اقدامات اصلاحی دارد وقتی سطح عملکرد بالا می رود برخی از نواقص قابل پذیرش نیست.
دکتر خورشیدی ادامه داد: کوچکترین موضوع در ولیعصر برای کارشناسان ستاد یک دغدغه است باید در سال 1398 انتقادات و درخواست ها را بصورت شفاف بیان کنیم تا بتوانیم مشکلات را حل نماییم و کارهایی جزئی که شأنیت بیمارستان را زیر سوال می برد را اصلاح کنیم.
دکتر خورشیدی با بیان اینکه در سال جدید همکاران به سمت ایده پردازی سوق داده شوند از تمامی تلاش دکتر هاشم پور و تیم مدیریتی بیمارستان تشکر کرد.

آپارات سراسری - استان ها سروش سراسری - استانها
اظهار نظرات | 0
captcha