• ۱۳۹۸ پنج شنبه ۲۸ شهريور
  • اِلخَميس ١٩ محرم ١٤٤١
  • Thursday, September 19, 2019
کلیدواژه: 73784
تاریخ انتشار:۱۳۹۷ شنبه ۱۳ بهمن، ساعت 11:34
تاریخ بروزرسانی:۱۳۹۷/۱۱/۱۳
ابلاغ دستورالعمل های اداری - برسی چالش ها فرصت ها و نقاط ضعف و قوت و ارزیابی اقدامات روابط عمومی در سطح درمان مازندران، دیدار با معاونین و کارشناسان ارشد ستادی

نشست فصلی شورای روابط عمومی مدیریت درمان مازندران به مناسبت چهلمین سالگرد شکوهمند انقلاب اسالامی و تبیین فعالیتهای درمان استان و سازمان تامین اجتماعی در  سالن کنفرانس مدیریت درمان مازندران در قائم شهر با حضور دکتر خورشیدی مدیر درمان و علی قمی اویلی رئیس اداره روابط عمومی و امور فرهنگی  و رابطین بیمارسان های ٥ گانه تامین اجتماعی مازندران بر گزار شد. 

 علی قمی اویلی ضمن خیر مقدم و بزرگداشت ایام فاطمیه و تبریک دهه فجر  به بیان عملکرد حوزه ارتباطات  پرداخت و گزارش مفصلی در این خصوص ارائه نمود. قمی ادامه داد: امرورز  جهان، جهان ارتباطات است و هرکه اطلاعات بیشتری داشته باشد موفق تراست. و ی افزود : روزنامه های کاغذی و دیجیتالی باید در کنار هم رشد کنند و باید رابطین روابط عمومی در خصوص روابط عمومی دیجیتالی و مکتوب مطالعه نمایند. وی با توجه به برگزاری کلاسهای آموزشی در این بخش گفت: ما سعی کردیم  به این مقوله توجه بیشتر داشته باشیم. سپس اعضاء به بیان دید گاه خود پرداختند. همچنین بر ارتباط مستمر با اصحاب رسانه  و همکارای با انجام  امور فرهنگی تاکید داشتند. 

   دکتر خورشیدی مدیر درمان مازندران ضمن گرامی داشت ایام گفت. از زحمات همه شما سپاسگذارم اما برای رسیدن به اهداف بلند تامین اجتماعی باید بیشتر تلاش کنیم.  دکتر خورشیدی افزود : هدف گزاری - استراتژی نقطه ای - مخاطب شناسی، سیاست های را هبردی، مهربانی، حفظ استقلال در کنار اعتقاد به سلسله مراتب، نو آوری و خلاقیت، اادبیات و کلام،  تعصب سازمانی، همگرایی، صبوری، آشنایی به علم روز و تکنیکهای تخصصی،بهره گیری از تضادها، اطلاع رسانی سریع، صحیح، و به موقع، تشابهات و تفرقات و توجه به آن، پرهیز از تبعییض و ... را یک روابط عمومی باید در نظر داشته باشد. دکتر خورشیدی بر پاسداشت چهلین سالگرد انقلاب اسلامی با رعایت اصل صرفه جویی تاکید نمود. معاونین درمان و اداری و مالی  ستاد نیزبا استقبال حضور رابطین روابط عمومی و تشکر از زحمات آنان بر ایجاد شور، نشاط و شادی تاکید و اعلام پشتیبانی نمودند.

 در پایان با حضور رابطین روابط عمومی در اداره روابط عمومی موارد جمع بندی گردید

آپارات سراسری - استان ها سروش سراسری - استانها
اظهار نظرات | 0
captcha