• ۱۳۹۸ پنج شنبه ۲۸ شهريور
  • اِلخَميس ١٩ محرم ١٤٤١
  • Thursday, September 19, 2019
کلیدواژه: 72324
تاریخ انتشار:۱۳۹۷ دوشنبه ۱۷ دي، ساعت 16:07
تاریخ بروزرسانی:۱۳۹۷/۱۰/۱۷

به مناسبت 15 دی ماه و با توجه به فرمان و دستور تاریخی حضرت امام (ره) در خصوص تاسیس نهاد گزینش، همایش تجلیل از فعالان عرصه گزینش به همت مدیریت درمان سازمان تامین اجتماعی استان مازندران و هسته گزینش منطقه 7 کشور با حضور مدیران کل و درمان تامین اجتماعی استان مازندران، مدیران کل و درمان تامین اجتماعی استان های شمال کشور (مازندران، گلستان و سمنان) در هتل بادله ساری برگزار شد.

دکتر محمد خورشیدی، مدیر درمان تامین اجتماعی استان مازندران گفت: گزینش دارای جایگاه بلندی است که در روند عمر انقلاب و تاریخ تحولات نظام اسلامی نقش بی بدیلی ایفا نموده است. 
ایشان از همکاری مدیر گزینش منطقه 7 و دیگر همکاران بابت مساعی و تلاش در جذب و به کارگیری نیروی متخصص و متعهد تقدیر و تشکر نمود و ادامه داد: ما برای ایجاد خدمات بهتر به مردم و جامعه، باید از حق انتخاب و گزینش برخوردار باشیم.
حضرت آیت الله معلمی، عضو خبرگان رهبری در این همایش با توجه به جایگاه تعیین کننده و تاثیرگذار هسته گزینش گفت: هدف از تقدیر مدیران بخش گزینش، ترغیب آنان و دیگر مدیران به قدرشناسی از فرصتی است که خداوند برای خدمت به بندگانش عنایت نموده است.
ایشان ادامه داد: نظرات هسته گزینش باید پس از ورود و استخدام کارکنان نیز ادامه یابد تا بتوانند نظارت مستمر بر عملکرد کارکنان داشته باشند ایشان بر استفاده از نیروهای بومی در ادارات تاکید نمودند.
حضرت آیت الله معلمی در فرازی دیگری ازسخنان خود گفت: باید از خدمات آقای دکتر خورشیدی برای توسعه بیمارستان ولیعصر(عج) قائمشهر، مخصوصاً راه اندازی بخش آنژیوگرافی و جراحی قلب باز که علاوه برخورداری مردم ولایت مدار استان مازندران از سراسر کشور نیز به حل مشکل می پردازند و همچنین از رئیس و دیگر عوامل بیمارستان ولیعصر(عج) تشکر و قدردانی نمایم هر قدر خدمات با سرعت و آرامش بیشتری همراه باشد تکریم ارباب رجوع را بیشتر شاهد خواهیم بود.

آقای محمدزاده، مدیر منطقه 7 شمال کشور نیز ضمن تشکر گفت: گزینش یعنی برگزیدن و به معنی عام یعنی عقلانی ترین و طبیعی ترین کار عالم. ایشان ادامه داد: پیامبر اعظم اسلام (ص) را مصطفی می گویند یعنی برگزیده محراب. موضوع گزینش انسان است و چه خوب است که انسان متخصص و متعهد باشد.
ایشان با رویکرد گزینش علمی و بهینه بر صیانت از نیروی انسانی کارآمد منتخب تاکید کرد.

آپارات سراسری - استان ها سروش سراسری - استانها
اظهار نظرات | 0
captcha