• ۱۳۹۸ جمعه ۲ فروردين
  • اِجُّمعَة ١٥ رجب ١٤٤۰
  • Friday, March 22, 2019
کلیدواژه: 70427
تاریخ انتشار:۱۳۹۷ پنج شنبه ۱۵ آذر، ساعت 12:09
تاریخ بروزرسانی:۱۳۹۷/۹/۱۵

به گزارش روابط عمومی بیمارستان منطقه ای ولیعصر(عج) قائمشهر، به مناسبت فرا رسیدن روز حسابدار – 15آذر- دکتر هاشم پور، رئیس بیمارستان در نشست صمیمی با کارکنان امور مالی  این روز را به آنان تبریک گفت و از تلاش و زحمات آنان تشکر و قدردانی نمود.

دکتر هاشم پور گفت: چون اعتماد به واحد حسابداری در بیمارستان وجود دارد این اعتماد هزینه سنگینی دارد بنابراین همکاران باید تمامی امور را با دقت بسیار انجام دهند. باید به امور درآمد، بیمه ها و اموال توجه بیشتری نسبت به قبل  انجام شود. در بحث خریداری، اسناد باید به درستی ثبت و رصد شود سرعت انجام کار نباید بر دقت تاثیر داشته باشد، پرداخت ها هم باید بر اساس دستورالعمل ها انجام گردد. 

دکتر کوثریان، مدیر بیمارستان در این نشست با تبریک روز حسابدار و قدردانی از تلاش همکاران امور مالی گفت: با وجود کمبود نقدینگی و اجرای پروژه های متعدد ساخت و ساز و هتلینگ وحجم کاری زیاد در امور مالی، عملکرد خوبی ارائه شده است که امیدواریم تدوام داشته و به سمت بهتر شدن ارتقا یابد.

خانی، رئیس امور مالی با تشکر از زحمات همکاران خود گفت: تمام تلاش ما این است بر اساس قوانین و دستورالعمل ها، توقعات را برآورده کنیم و پاسخگوی همکاران و مراجعین متعدد به امور مالی باشیم.

آپارات سراسری - استان ها سروش سراسری - استانها
اظهار نظرات | 0
captcha