• ۱۳۹۸ جمعه ۳ خرداد
  • اِجُّمعَة ١٩ رمضان ١٤٤۰
  • Friday, May 24, 2019
کلیدواژه: 63701
تاریخ انتشار:۱۳۹۷ چهارشنبه ۱۰ مرداد، ساعت 15:24
تاریخ بروزرسانی:۱۳۹۷/۵/۱۰
دکتر تهرانی مدیر عامل شرکت بازرگانی- بین المللی سازمان تامین اجتماعی در استان مازندران

باید عملکرد مدیریت درمان استان مازندران در بخش هتلینگ در کشور معرفی و از آن الگوبرداری شود

دکتر خورشیدی، مدیر درمان استان مازندران: اجرای هتلینگ نماد و جلوه ای از حقوق شهروندی است.

به گزارش روابط عمومی بیمارستان ولیعصر(عج) قائمشهر، دکتر تهرانی،مدیر عامل شرکت بازرگانی- بین المللی (خانه سازان) سازمان تامین اجتماعی و هیئت همراه در بازدید از پروژه های ارتقای هتلینگ بیمارستان ولیعصر(عج) قائمشهر گفت: هتلینگ در مدیریت درمان استان مازندران و بیمارستان های زیرمجموعه بسیار عالی کار شد و می توان گفت این پروژه ها نمونه ارزشمندی است که باید در کشور به آن بپردازیم.
دکتر تهرانی افزود: در بخش های مختلف بویژه بازسازی و بهسازی اورژانس و هتلینگ کودکان منطبق بر استانداردهای ابلاغی کار شد که جای تشکر دارد.
وی ادامه داد: ما آمادگی کامل داریم تا با حمایت دکتر نوربخش، مدیر عامل سازمان از پروژه های استان مازندران پشتیبانی کنیم.
دکتر خورشیدی، مدیر درمان استان مازندران در این بازدید گفت: ارتقای هتلینگ در بخش های بیمارستان های تامین اجتماعی استان مازندران نماد بارز اجرا و توجه حقوق شهروندی و کرامت انسانی است.
   
دکتر خورشیدی عنوان کرد: ارتقای هتلینگ در بیمارستان های 5 گانه در استان مازندران را نشانه توجه مقام محترم مدیرعامل، معاونت درمان و دیگر مسئولان ارشدی ستادی است.

مدیر درمان استان مازندران ادامه داد: ما بیشترین دغدغه را در خصوص سلامت، بهداشت درمان با حفظ حریم، شأنیت و کرامت هم میهنان عزیزمان داریم که در خصوص موفقیت حاصله باید از همه ی همکاران صف و ستاد تشکر کنم.

دکتر هاشم پور ریاست بیمارستان منطقه ای ولیعصر(عج) قائمشهر در این بازدید  گفت: در اجرای هتلینگ بیمارستان از بهترین متریال ها مطابق با استانداردهای روز بازار استفاده شده و از همه مهمتر اجرای آن در مدت زمان کوتاه بوده است.

آپارات سراسری - استان ها سروش سراسری - استانها
اظهار نظرات | 0
captcha