• ۱۳۹۸ جمعه ۳ خرداد
  • اِجُّمعَة ١٩ رمضان ١٤٤۰
  • Friday, May 24, 2019
کلیدواژه: 62359
تاریخ انتشار:۱۳۹۷ شنبه ۲۳ تير، ساعت 13:19
تاریخ بروزرسانی:۱۳۹۷/۴/۲۵
با حضور استاندار مازندران و مسئولین استانی در بیمارستان ولیعصر(عج) قائمشهر انجام شد:

آیین افتتاح ارتقای هتلینگ بخش اطفال و سی تی اسکن بیمارستان و بایکانی راکد اسناد و مدارک اداره کل تامین اجتماعی

استاندار مازندران: ما این اقتتاح را یک اقدام نمی دانیم بلکه بخشی از یک جریان می دانیم که زنده بودن اراده و هموار بودن مسیر را برای حرکت معرفی می کند.

به گزارش روابط عمومی بیمارستان ولیعصر(عج) قائمشهر، صبح روز پنجشنبه 21 تیرماه 1397 آیین افتتاح ارتقای هتلینگ بخش اطفال و سی تی اسکن بیمارستان ولیعصر و بایگانی راکد اسناد و مدارک اداره کل تامین اجتماعی با حضوراستاندار مازندران، امام جمعه و فرماندار قائمشهر، اعضای شورای شهر و مقامات استانی و شهرستانی برگزار گردید.


دکتر خورشیدی، مدیر درمان تامین اجتماعی استان مازندران با تبریک هفته تامین اجتماعی و تشکر قدردانی از تمامی حمایت های مسئولین استانی و شهرستان بیان کرد: 3 میلیارد تومان مجموع اعتباری است که امروز برای افتتاح ارتقای هتلینگ بخش اطفال و سی تی اسکن بیمارستان هزینه شد که از این مبلغ، دومیلیارد در بخش سی تی اسکن هزینه گردید.
دکتر خورشیدی توضیح داد: دستگاه سی تی اسکن قبلی بیمارستان 17 سال قبل خریداری شد که به علت مستهلک شدن، بسیاری از بیماران به مراکز دیگر ارجاع داده می شد.
مدیر درمان تامین اجتماعی استان مازندران با تقدیر و تشکر از ریاست و تیم مدیریتی بیمارستان ادامه داد: اجرای ارتقای هتلینگ در 4 بخش بیمارستان همزمان با ارائه خدمت روزانه به 1000 مراجعه کننده کار بسیار مشکلی بود که با تلاش شبانه روزی انجام شد.

این مقام مسئول افزود: مبلغ 11 میلیارد تومان در قسمت ارتقای هتلینگ بیمارستان های استان هزینه شد که در بهره برداری پروژه هتلینگ، توسعه و بازسازی اورژانس بیمارستان ولیعصر و بوعلی نکا ما جزو اولین استان ها در کشور بودیم.
دکتر خورشیدی در خصوص برنامه آتی درمان استان گفت: اعتباری بالغ بر 14 میلیارد تومان جهت توسعه اورژانس، درمانگاه و تجهیزات مراکز شهر ساری و نکا اختصاص یافت و در آینده نزدیک با توجه به تخصیص اعتبارات، شاهد ساخت ساختمان مدیریت درمان و دفتر اسناد پزشکی در قائمشهر خواهیم بود.
دکتر خورشیدی در پایان گفت: سازمان تامین اجتماعی در سال گذشته 1000 میلیارد تومان در درمان استان هزینه کرد و با وجود مشکلات اقتصادی موجود، با هیچ یک از مراکز خصوصی لغو قرارداد نداشتیم.   

 


سیدعلی اصغر محمودی، مدیر کل تامین اجتماعی استان مازندران با تشکر و قدردانی از مقامات استان گفت: بسیاری از اتقافاتی که در این دوره روی داد کم نظیر و موثر بوده است اما کمتر فرصت شده از تریبون ها اطلاع رسانی صورت بگیرد یکی از نقدهای وزیر رفاه بر ما این بود که کارهای بزرگی در سازمان تامین اجتماعی انجام شد اما کمتر اطلاع رسانی انجام شد.
محمودی ادامه داد: چه در حوزه بیمه و چه در حوزه درمان، انقلابی صورت گرفته است برای مثال امروز سازمان برای صیانت از شناسنامه بیمه ای کارآفرینان و بیمه شدگان مرکزی را در تمامی استان ها ایجاد می کند به لحاظ اینکه مازندران در کشور دارای رتبه چهارم در حوزه کارفرمایی است بیش از یک میلیون پرونده جود دارد که شناسنامه کارآفرینان و بیمه شدگان تلقی می گردد سازمان هم برای صیانت از این حقوق تدابیری اندیشیده که بعد از 17 سال از صدور بخشنامه امروز تحقق پیدا کرده است. دیگردرختی برای سوابق بیمه شدگان قطع نمی شود امروز کارفرمایان در منزل خود و از طریق اینترنت لیست بیمه شدگان را ارائه می دهند که این اقدام باعث شده تا 110 هزار بار مراجعه کاهش پیدا کند که این یک انقلاب در این حوزه می باشد.
مدیر کل تامین اجتماعی استان مازندران بیان کرد: از جمعیت یک میلیون 325 هزار نفر بیمه شده در استان، سه میلیون 955 هزار نفر یعنی 58 درصد از کل جمعیت مازندران تحت پوشش بیمه تامین اجتماعی قرار دارند و سازمان تامین اجتماعی از قبل از تولد تا پس از مرگ حدود 20 نوع خدمت به بیمه شدگان ارائه می دهد و خدا را شاکریم که امروز سازمان تامین اجتماعی نه تنها سربار دولت نیست بلکه یار دولت است .
محمودی در پایان گفت: سازمان تامین اجتماعی، یک سازمان درآمد - هزینه ای است در استان مازندران 130 هزار بازنشسته داریم که ماهانه بالغ بر 200 میلیارد تومان پرداختی صورت می گیرد علیرغم تمامی مشکلات، هر روز شاهد افتتاح پروژه های مختلف هستیم. 


آیت الله معلمی، امام جمعه شهرستان قائمشهر و نمایند مردم در مجلس خبرگان رهبری در این مراسم با تشکر از زحمات دکتر خورشیدی و دکتر هاشم پور گفت: تامین اجتماعی در خدمات دهی پا به پای دولت اگر جلو نباشد عقب هم نبوده است امکانات خوبی در بیمارستان ولیعصر قائمشهر وجود دارد.
امام جمعه شهرستان قائمشهر گفت: یکی از شاخصه مدیریت، زمان شناسی، نیاز سنجی و استفاده از فرصت ها می باشد که دکتر خورشیدی از فرصت ها استفاده خوبی کرد و به تناسب نیازهای جامعه، خدمات خوبی در بیمارستان ولیعصر(عج) قائمشهر ارائه می شود. واقعا تامین اجتماعی کار بسیار ارزشمندی انجام داده است مخصوصا در زمانیکه استکبار جهانی قداره را روی دست گرفته و حمله نهایی را به دولت و کشور انجام داده است در این شرایط دستگاهها باید جانانه تر، سریع تر و جدی تر در عرصه خدمت در جهت رضایت بیشتر مردم باشند. باید خدمات خوبی در هر دستگاه به تناسب کار آن به ارباب رجوع ارائه شود تا احساس رضایت بیشتری وجود داشته باشد.
وی در خاتمه از استاندار بسیار سختکوش و پرتلاش مازندران که در حد امکانات و مقررات در رفع مشکلات بصورت شبانه روزی فعالیت می کند تشکر و قدردانی کرد.


 

مهندس اسلامی، استاندار مازندران با بیان اینکه کار ارزشمندی انجام شده است گفت: دشمن به معنای واقعی کلمه تلاش خود را در 40 سال گذشته به کار گرفته است از همه ابزارها و فرصت ها کمال بهره برداری را کرده تا این ملت را از کار بیندازد و انقلاب اسلامی را متوقف کند اما آنچه که خواست خداوند بود و با اراده مردم انجام شد امروز جمهوری اسلامی ایران در بالاترین تراز قدرتی قرار دارد. ضربه اقتصادی، القای ناکارآمدی و تزریق روحیه کم کاری و بی انگیزگی در بدنه اجرایی کشور با استفاده از ابزار گوناگون در این روزها بشدت انجام می شود اما به لطف الهی و اراده مردم و تلاش مسئولین و همه دست اندرکاران نتیجه معکوس داشته که امروز در کشور و بویژه در استان مازندران در جبهه های گوناگون شاهد فعالیت های متنوعی هستیم که با توجه به مقدورات امروز، اثربخشی خوبی داشته است، امروز شاهد یک اقدام از این اقدامات با انگیزه هستیم که در این بیمارستان و استان مورد بهره برداری قرار می گیرد.
استاندار مازندران ادامه داد: تامین اجتماعی با افزایش  ظرفیت، ارتقای کیفیت، اصلاح و کوتاه کردن فرآیندها به منظور کاهش هزینه ها موجب رضایتمندی می شود که این کارها فی نفسه با ارزش است. 
ما نیاز داریم خودباوری خود را تقویت کنیم ایمان و آگاهی خود را گسترش دهیم وحدت و همدلی خود را پابرجا نگه داریم و مستحکم کار کنیم  و نفوذی را که دشمن می خواهد برای ساقط کردن ما از طریق اقتصادی و اجتماعی انجام دهد طی یک جریان کوبنده تر علیه خودشان بکار بگیریم و این کار را خواهیم کرد.
مهندس اسلامی افزود: ما این اقتتاح را یک اقدام نمی دانیم بلکه بخشی از یک جریان می دانیم که زنده بودن اراده و هموار بودن مسیر را برای حرکت معرفی می کند. از دکتر ربیعی، وزیر رفاه که این تفکر و رویکرد را دنبال می کند تا بعنوان یک تابلوی نقاشی شده، عزت و سربلندی ملت و آبادانی این سرزمین را نمایش دهد تشکر می کنیم و مصمم هستیم تا در بالاترین سکوی افتخار قرار بگیریم. از دکتر خورشیدی، دکتر هاشم پور و کادر بیمارستان بخاطر تلاش انجام شده تشکر می کنم و امیدوارم این پروژه ها بنحو شایسته مورد بهره برداری قرار بگیرد.
استاندار مازندران ادامه داد: مردم داری یک نشانه از رستگاری است امروز مازندران در روابط مردمی مقام اول را در پاسخگویی کسب کرده است ما در سامانه صامت یکی از معدود استان هایی هستیم که هر روز یک مقام، پاسخگوی مردم می باشد روزهای سه شنبه هر هفته ملاقات مردمی در سراسر استان برقرار است از تمامی دستگاهها تشکر و قدردانی می نمایم، ان شاالله میز خدمت به عنوان یک رسم و ارزش پابرجا بماند ما مسئولین و مردم در مازندران یکپارچه هستیم تا مسائل خودمان را با مساعدت یکدیگر  بروز و بهنگام حل می کنیم.

آپارات سراسری - استان ها سروش سراسری - استانها
اظهار نظرات | 0
captcha